Dowiedz się, jak ustawić dzwonek w telefonie komórkowym

dzwonek kaise zestaw karen

Istnieją dwa sposoby ustawienia dzwonka w telefonie komórkowym, pierwszy to dzwonek systemowy telefonu, drugi to dzwonek mp3, który jest zapisywany w menedżerze plików telefonu komórkowego. Musisz zrozumieć, aby ustawić zapisany utwór mp3 w dzwonku w Menedżerze plików, ale możesz łatwo ustawić dzwonek systemowy, przechodząc do ustawienia. Powiem Ci, jak ustawić dzwonek na dwa sposoby, możesz ustawić dzwonki mp3, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami.

dzwonek kaise lagaye

Aby ustawić dzwonek w telefonie, musisz najpierw przejść do ustawień. Następnie dotknij dźwięku i dzwonka. Po Dotknij Dzwonek, aby OK na. Po wykonaniu OK na dzwonku zobaczysz dwie opcje, pierwsza to dzwonek, druga to dzwonek powiadomienia, który jest używany do tonu wiadomości, teraz powinieneś OK na dzwonku i zrobić OK na tonie, który polub i z powrotem. Dawać. Teraz dzwonek telefonu komórkowego został ustawiony, to ustawienie dzwonka będzie działać w słuchawce sumsung, vivo, oppo, mi .

Piosenka dzwonek kaise set karen

Możesz także łatwo przekonwertować piosenkę na dzwonek, to zbyt łatwo, jeśli chcesz umieścić piosenkę w telefonie komórkowym jako dzwonek, powinieneś postępować zgodnie z tymi wskazówkami.

ustaw piosenkę jako dzwonek

Najpierw przejdź do ustawień telefonu komórkowego, potem zrób dźwięk i dzwonek, potem dzwonek, potem dzwonek jeszcze raz, potem dodaj, teraz wybierz piosenkę i gotowe. Teraz wybrany dzwonek został ustawiony w telefonie komórkowym.

Bonus Entry Options

Create Giveaways, Contests and Sweepstakes with PromoSimple